конкурси та олімпіади

КОНКУРСИ

УЧНІВСЬКІ
2018-2019 рр.  

МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС СЕРЕД УЧНІВ 10-11 КЛАСІВ з нагоди 15-річчя ТУРЕЦЬКОГО ЦЕНТРУ ІНФОРМАЦІЇ ТА ДОСЛІДЖЕНЬ

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
ІНСТИТУТ ФІЛОЛОГІЇ
КАФЕДРА ТЮРКОЛОГІЇ
ОГОЛОШУЄ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС СЕРЕД УЧНІВ 10-11 КЛАСІВ з нагоди 15-річчя ТУРЕЦЬКОГО ЦЕНТРУ ІНФОРМАЦІЇ ТА ДОСЛІДЖЕНЬ
Напишіть твір обсягом 3 сторінки друкованого тексту українською чи турецькою мовою (14 шрифт, одинарний інтервал) у межах теми «Культурна мозаїка Туреччини», взявши за основу один з аспектів культури, наприклад, архітектура, музика, мистецтво, література, кухня, звичаї, побут Туреччини тощо. Найвища оцінка буде надаватися творам, присвяченим вузькому висвітленню певного питання культури (окремому митцю, окремим архітектурним об’єктам, стравам тощо), а також вітається порівняння з певними елементами української культури (у разі можливості проведення такого зіставлення).
Твори  надсилайте до 15 вересня 2018 року на електрону пошту:
kafedraturkologii@gmail.com   з позначенням «Конкурс творів» у темі листа
У окремому файлі слід зазначити інформацію про автора: прізвище, ім’я, по батькові, місце навчання, клас, електронну адресу, телефон, домашню адресу.
Результати будуть оголошені до 25 вересня 2018 року.
Переможці та призери будуть запрошені на урочисте відзначення 15-ї річниці Турецького центру інформації та досліджень Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де вони зможуть ближче познайомитися із роботою кафедри тюркології та отримають Дипломи переможців і цінні подарунки.
Контакти:
Тел.                                                 +38044 239-31-57
Адреса:   м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 14.
КАФЕДРА ТЮРКОЛОГІЇ ОГОЛОШУЄ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС СЕРЕД УЧНІВ 10-11 КЛАСІВ ТА СТУДЕНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ з нагоди 15-річчя ТУРЕЦЬКОГО ЦЕНТРУ ІНФОРМАЦІЇ ТА ДОСЛІДЖЕНЬ
Опишіть у вигляді твору-есе (при бажанні з залученням фото) заходу, який би ви хотіли провести в Турецькому центрі інформації та досліджень або заходу, на якому ви були присутні в Турецькому центрі інформації та досліджень, можливо також підготувати твір щодо діяльності Турецького центру інформацій і досліджень, на основі переліку заходів, які висвітлені на сторінці кафедри тюркології на сайті Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка та в соціальнихмережахFacebookта Instagram:
Твори-есе  надсилайте до 15 вересня 2018 року на електрону пошту:
kafedraturkologii@gmail.com   з позначенням «Конкурс творів» у темі листа.
У окремому файлі слід зазначити інформацію про автора: прізвище, ім’я, по батькові, місце навчання, клас, електронну адресу, телефон, домашню адресу.
Результати будуть оголошені до 25 вересня 2018 року.
Переможці та призери будуть запрошені на урочисте відзначення 15-ї річниці Турецького центру інформації та досліджень Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де вони зможуть ближче познайомитися із роботою кафедри тюркології та отримають Дипломи переможців і цінні подарунки.
Контакти:
Тел.                                 +38044 239-31-57
Адреса:   м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 14.
2016-2017 рр



№ п/п
Прізвище ім’я
предмет
місце
клас
1
Тимощук Ігор
Хімія
3
8
2
Стегура Андрій
Хімія
3
10
3
Іванець Ярина
Хімія
3
11
4
Чебеняк Тетяна
історія
3
10
5
Туревич Валентина
правознавство
3
11
6
Войтович Вероніка
Англійська мова
2
8
7
Вірун Анастасія
Англійська мова
2
9
8
Артемишин Марія
Англійська мова
3
10
9
Ясніцька Богдана
Англійська мова
1
11
10
Камінецька Надія
Німецька мова
2
8
11
Гожельник Тетяна
Німецька мова
2
10
12
Стегура Андрій
фізика
2
10
13
Березяк Роман
астрономія
3
10
14
Купецька Марта
математика
2
11
15
Вірун Анастасія
математика
2
9
16
Камінецька Надія
математика
3
8
17
Завадка Ірина
Християнська етика
3
8
18
Скоропад Христина
Християнська етика
2
9
19
Ханас Максим
Християнська етика
3
10
20
Мазурак Орися
екологія
3
11
21
Кріп Уляна
екологія
3
10
22
Мазурак Орися
Українська мова
2
11

Переможці і призери олімпіад
P. S. приносимо вибачення, якщо підібрали невдалу фотографію))))))))))

"Я європеєць"


Щодо проведення ІV Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» Детальніше

 “Славетні імена України – 2016. Михайло Грушевський”

Департамент освіти і науки облдержадміністрації та Львівський обласний Центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді розпочали обласний конкурс “Славетні імена України – 2016. Михайло Грушевський”. До участі запрошують учнів 5-11 класів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, громадських об’єднань. Про це повідомили у департаменті освіти та науки Львівської ОДА.

Конкурс проводиться за трьома напрямами:

– Дослідницька робота про життя і діяльність Михайла Грушевського;
– Методична розробка (сценарій навчально-виховного заходу, конспект навчального заняття), присвячена життю та діяльності видатного діяча української культури;
– Художній твір (поезія, оповідання) про Михайла Грушевського.

Конкурс проходить у два етапи. Перший – у районах (містах) – до 1 жовтня 2016 року. Другий – обласний – у КЗ ЛОР “Львівський обласний Центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді” з 10 жовтня до 15 листопада 2016 року.

Роботи переможців районного (міського) етапу конкурсу приймаються до 10 жовтня на адресу КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ: 79026, м. Львів, вул. Івана Франка, 156.

Переможці обласного етапу будуть нагороджені дипломами департаменту освіти і науки ЛОДА.

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися ТУТ.

До уваги учнів 3-8 класів
 
положення конкурсу авторської поезії

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ
Л ь в і в с ь к а    о б л а с т ь
ЖОВКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ВІДДІЛ ОСВІТИ
80300, Львівська обл., м.Жовква, вул.Є.Коновальця, 4, ЄДРПОУ 39013038, Тел./факс (03252) 21-173, 61-822,
               
Від 01 лютого 2016 року                             Керівникам загальноосвітніх закладів
№ 133
Щодо проведення конкурсу творчих робіт
присвяченого Дню рідної мови
   
        З  03 лютого 2016 року Жовківський відділ освіти спільно із Всеукраїнським об'єднанням українок «Яворина» Жовківщини та районною бібліотекою  оголошує  конкурс на кращий героїко-патріотичний твір серед учнівської молоді району під назвою   « У мові—доля українського народу»     з метою популяризації української мови, формування у молоді патріотичних почуттів за допомогою засобів художнього слова.
      Участь у даному конкурсі беруть учні 8—11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
      Учнівські твори будуть оцінюватись за такими критеріями, як оригінальність творчого задуму, новизна думок, роздумів. Твори приймаються у відділі освіти до    19  лютого 2016 року.
      Кращі твори будуть опубліковані в районній пресі, а також організатори подарують цінні призи  переможцям.  Нагородження відбудеться  24 лютого 2016 року у приміщенні районної бібліотеки м. Жовква.
      Відповідальний за проведення творчого конкурсу головний спеціаліст відділу освіти, голова об'єднання українок «Яворина» Жовківщини  Г.М. Васьків.
Керівник відділу освіти                                                           М.Коваль

Міжнародний математичний конкурс “Кенгуру”

Міжнародний математичний конкурс “Кенгуру” проводиться в Україні Львівським фізико-математичним ліцеєм-інтернатом при Львівському національному університеті імені Івана Франка.
Метою конкурсу є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей, активізація творчої діяльності вчителів, вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників шляхом аналізу статистичних даних результатів конкурсу.

 Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Міжнаро́дний ко́нкурс знавці́в украї́нської мо́ви і́мені Петра́ Я́цика — конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.
За ухвалою Ліги українських меценатів, конкурсу надано ім'я Петра Яцика, а його дочка Надія стала почесним головою конкурсу.
За останні роки кількість учасників конкурсу сягала 5 млн людей з-понад 20 країн світу.
Конкурс було засновано українським меценатом Петром Яциком у травні 2001 року. Конкурс проводиться щорічно.
VII конкурс відкрився 9 листопада 2006 року в Чернігові і вперше проходив без участі Освітньої фундації Петра Яцика (Торонто), якою керує Надія Яцик. Очолювана нею фундація зняла з себе відповідальність за проведення мовного конкурсу, бо, на її переконання, «не може українська діаспора врятувати українську мову в Україні». На її думку, це може зробити тільки уряд України.
Одним із натхненників конкурсу є виконавчий директор Ліги українських меценатів, письменник і громадський діяч Михайло Слабошпицький.

Зразки завдань:


Міжнародний природничий інтерактивний конкурс "Колосок"

Адреса оргкомітету:

м. Львів, а/с 9838, 79038.
Тел.: (032) 236-7-123, факс.: (032) 236-75-126, (Дарія Біда).
Веб-сайт: http://kolosok.org.ua

Історія конкурсу:

У 2003 році ЛМГО “Львівський інститут освіти” за підтримкм Міністерства освіти і науки ініціює проведення Всеукраїнського інтерактивного природничого конкурсу “КОЛОСОК” (Сертифікат №112/ССR 150 808 про реєстрацію авторських прав від 13.08.2008 року). З 2006 року у конкурсі беруть участь і школярі Білорусії, а з 2010 року конкурс проводиться в Росії. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 29.12.2011 року № 1561 “Про затвердження Положення про Міжнародний інтерактивний учнівський природничий конкурс “КОЛОСОК” конкурс отримав міжнародний статус. Положення про конкурс затверджене в Міністерстві юстиції України 23 січня 2012 року за № 86/20399.
ЛМГО “Льовівський інститут оосвіти” є засновником Всеукраїнського науково-популярного природничого журналу для дітей “КОЛОСОК”, науково-популярної природничої газети для розумників та розумниць “КОЛОСОЧОК”, серії науково-популярної природничої літератури для дітей  “БІБЛІОТЕЧКА КОЛОСКА”, організовує та проводить літні природничі школи для дітей, інтелектуальні командні змагання на кубок журналу “КОЛОСОК”, навчальні семінари для учителів початкових класів та природничих предметів.

Мета конкурсу:

Вирішення проблем:
  • падіння інтересу дітей до навчання;
  • захоплення віртуальною реальністю;
  • байдужість до книги.
Досягнення мети відбувається за рахунок комплексного підходу, а саме залучення до комплексної системи заходів дітей, батьків, учителів, освітніх управлінських структури, ЗМІ та громадськості.

Засоби реалізації проекту “Інтелектуальна Україна”:

  • Міжнародний інтерактивний природничий конкурс “КОЛОСОК”.
  • Всеукраїнський науково-популярний природничий журнал для дітей “КОЛОСОК”.
  • Всеукраїнська науково-популярна тематична газета для розумників та розумниць “КОЛОСОЧОК”.
  • Серія науково-популярної літератури для дітей “Бібліотечка “КОЛОСКА”.
  • Літня природнича школа “КОЛОСОК”.
  • “Інтелект-шоу “КОЛОСОК” (інтелектуальні командні ігри). 

Документи:

Про підсумки проведення Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу “КОЛОСОК-2015” (осінь) у загальноосвітніх навчальних закладах Львівської області
Про підсумки Міжнародного природничого конкурсу «Колосок» у 2014/15 н.р. та його проведення у 2015/16 н.р.
Про організацію конкурсу „КОЛОСОК” у 2015–2016 н. р.
Про підсумки Міжнародного природничого інтерактивного учнівського конкурсу „КОЛОСОК” у 2014 - 2015 н. р.
Про підсумки проведення Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу “КОЛОСОК-2015” (весна)  у загальноосвітніх навчальних закладах Львівської області
Всеукраїнський інтерактивний конкурс юних істориків «Лелека»

Всеукраїнської громадської організації «Освітній простір» проводиться Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «ЛЕЛЕКА».

У Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків «ЛЕЛЕКА» крім учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та учнів професійно-технічних навчальних закладів України може за власним бажанням брати участь учнівська молодь інших держав. У 2015/2016 навчальному році конкурс «ЛЕЛЕКА – 2016» відбудеться 16 березня 2016 року.
Участь у конкурсі є добровільною.
Для організації та проведення Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «ЛЕЛЕКА – 2016»  на місцях необхідно:
1. Організатору конкурсу у навчальному закладі зареєструватися у районного (міського) координатора. У разі відсутності такої особи інформація та заявка без- посередньо подаються регіональному координатору, який остаточно формує та надсилає до Оргкомітету загальну заявку та списки учасників від відповідного регіону  (областей та міста Києва).
2. Вчитель (викладач), який працює під керівництвом районного (міського) координатора, надає йому необхідні дані про учасників свого навчального закладу (на групу не менше 10 учнів), завірені керівником навчального закладу. Термін подання відповідних документів районні та регіональні координатори визначають самостій-но.  Районний (міський) координатор оформляє загальну заявку, в якій зазначає усі навчальні заклади, кількість учасників по класах і надсилає її регіональному координатору.
Відповідно до листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.03.2012 № 1/9 – 182 «Про проведення Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «Лелека -2012» КЗ ЛОР «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді» визначена, як регіональний координатор конкурсу «Лелека».
Регіональному координатору слід надіслати в електронному вигляді:
  • Заявки від організаторів конкурсу:
    • списки учасників конкурсу;
  • квитанції з вказаними реквізитами про благодійний внесок:
    • не пізніше 15 лютого 2016 року.
Заявки надсилати за адресою: м. Львів, вул. Коперника, 42, кімната 26.
  • Тел. (032)261-23-38
  • тел./fax (032)261-22-58
  • e-mail: oman@omsn.lviv.ua.
  • Координатор: Кокотко Надія Володимирівна, методист
  • Тел.: 098-727-85-95.
ЗАЯВКА
на участь у Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків «Лелека – 2016» від ____________________ ЗНЗ (області, району (міста), села) 
ЗНЗ, ПТНЗ (повна назва)
Адреса,  контактні телефони, Е-mail
ПІБ вчителя (викладача) або координатора
Дані квитанції про сплату благодійного внеску
класи
5 клас
клас
клас
клас
клас
10 
клас
11 
клас
Всього
З них–пільговики
Кількість завдань
Списки учасників відповідного навчального закладу подаються у таблиці:
шифр
Назва  ЗНЗ, ПТНЗ
ПІБ вчителя (викладача)
Класи
5 кл
6 кл
7 кл
8 кл
9 кл
10 кл
11 кл
Разом
Кіл-сть учнів
№ з/п
Прізвище, ім’я учасника
шифр регіону
клас
кількість балів

Завантажити таблиці можна у розділі «РЕЄСТРАЦІЯ» (www.osvitiy-prostir.com.ua
3. Пакети з бланками відповідей учасників, а також з уточненими списками учнів на електронних носіях надсилаються у день виконання завдань на адресу Оргкомітету:  03170,    м. Київ,  вул. Міжнародна, 49, Всеукраїнська громадська організація «Освітній простір».
Отримати детальну інформацію щодо умов проведення конкурсу, участі у ньому учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів можна також за тел. (050) 720-33-31; (097) 992-37-05; (093) 509-91-47.  Заявки на участь у конкурсі та списки учасників (у разі відсутності координаторів) можна подати на  Е-mail: leleka2012@ukr.net
Комплекти завдань, бланки відповідей, дипломи, інформаційні збірники та інша друкована продукція з логотипом конкурсу Оргкомітет надсилає регіональним координаторам, які передають їх районним (міським) координаторам для вручення  цих матеріалів учасникам.
4. Згідно з пунктом 7.4 Правил проведення Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «ЛЕЛЕКА» фінансування організації та проведення конкурсу, нагородження його учасників здійснюються за рахунок  коштів, не заборонених законодавством. Тому конкурс проводиться за рахунок благодійних внесків учасників, спонсорських коштів фізичних та юридичних осіб.
У 2016 році рекомендований благодійний внесок від кожного учасника становить 18 грн., з яких 1грн. залишається на місцях з метою здійснення витрат на забезпечення проведення конкурсу у районах (містах).  Учні з числа сиріт та позбавлених бать-ківського піклування є пільговою категорією участі у конкурсі (про що вказати у заявці).
Рекомендовані благодійні внески перераховуються на поточний рахунок Всеукраїнської громадської організації «Освітній простір»:
П/р 26008362209 в національній валюті, Код ЄДРПОУ: 38080805  в Святошинському відділенні №5 Київської регіональної дирекції ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», МФО 380805  (лише з поміткою - благодійний внесок на «Конкурс «Лелека»).
Заявки від регіональних координаторів (разом з вказаними реквізитами квитанцій про благодійний внесок) надсилаються на електронну адресу Оргкомітету (Е-mail: leleka2012@ukr.net) з поміткою «Конкурс «Лелека».

Всеукраїнська природознавча гра «Геліантус — природознавство для дорослих»

Відповідно до листа Міністерства від 13.02.2013 № 1/9-107  12 листопада 2013 року було проведено IV Міжнародну природознавчу гру «Геліантус» - 2013 для учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
З наступного навчального року гру «Геліантус» буде запропоновано учням 1-11 класів. Об'єктами гри будуть: зірки й планети — фізика, речовини й матеріали — хімія, рослини й тварини — біологія, моря й океани — географія.
Для учнів молодшої класів розподілу на предмети не буде, утім тематика завдань буде дотримана загального курсу гри (по чотири запитання з кожної теми, тобто усього 16 завдань).
Також інформуємо, що у 2014/2015 навчальному році V Міжнародна природознавча гра «Геліантус» відбудеться 11 грудня 2014 року.
Інформація про умови гри «Геліантус» висвітлена на сайті: http://helianthus.com.ua

 Документи:

Про організацію V гри «Геліантус» - 2014, II Всеукраїнського українознавчого фестивалю «Сонячні пелюстки» та VI гри «Соняшник» - 2015
Про проведення І Всеукраїнської зимової природничої школи «Геліантус — дружнє коло»
Про проведення ІІІ Міжнародної природознавчої гри «Геліантус» - 2012 та організацію IV гри «Геліантус» - 2012

Контактні телефони оргкомітету:

 (063)1130030 ;
 (063)1130033 .
E-mail: orgcomitet@helianthus.com.ua
http://helianthus.com.ua

Дитячий конкурс «Росла собі ялиночка…»

Асоціація «Дитяча екологічна організація «Легіони Землі» спільно з Бібліотекою - філія №19 ЦБС для дітей м. Львова в рамка проведення акції «Збережемо ялинку» проводить конкурс за темою:

«РОСЛА СОБІ ЯЛИНОЧКА…»

  • Конкурс малюнків та плакатів
  • Конкурс композицій з природних матеріалів
  • Конкурс літературних творів

Мета акції:

  • екологічна освіта та виховання;
  • виховання відчуття єдності всього живого на планеті, та відповідальності за все живе на ній;
  • привернення уваги дітей та дорослих до проблеми зникнення хвойних дерев.

Задачі акції:

  • сприяння екологічному та патріотичному вихованню школярів;
  • привернути увагу населення міста та області до питання збереження зникаючих видів рослин;
  • допомога становленню активної життєвої позиції у відношенні до природоохоронних справ.

Умови конкурсу:

  • роботи приймаються до 31 грудня 2012р.;
  • конкурс проходить у 3-х категоріях: 1-4 класи; 5-8 класи; 9-12 класи;
  • на конкурс приймаються роботи від: а) окремих учасників; б) дитячих колективів;
  • на конкурс приймаються малюнки виконані на форматі А3 та більше;
  • на конкурс приймаються літературні твори в друкованому вигляді;
  • на конкурс приймаються новорічні композиції з природних матеріалів.

Оформлення:

при подачі матеріалів на конкурс на зворотній стороні роботи необхідно обов’язково вказати:
  • прізвище, ім’я та по-батькові
  • дату народження
  • домашню адресу, телефон
  • клас та школу (для окремих осіб) чи назву організації (для колективних учасників)

Нагородження:

  • оголошення результатів 14 січня 2013 року
  • всі учасники конкурсу будуть нагородженні пам’ятними дипломами
  • переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами та пам’ятними подарунками

Іінші умови:

  • малюнки та плакати: а) відображення краси та неповторності хвойних лісів; б) заклик до бережливого ставлення до вічнозелених дерев .
  • композиції з природних матеріалів: а) новорічні композиції з гілочок, шишок та інших природних матеріалів; б) дідухи та інші новорічні атрибути що відображають святкування нового року нашими дідами та прадідами.
  • літературні твори: а) лист звернення до вдаваного браконьєра, з роз’ясненням ситуації та проханням більше не знищувати ялинки, ялиці, смереки, сосни; б) оспівування чарівності та привабливості лісів.

Роботи приймаються за адресою:

79071 м .Львів вул. Симоненка 10 (бібліотека – філіал №19)
Довідки за телефонами  067-67-68-289 ,  050-315-24-63

 Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Конкурс проводиться для  учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, у тому числі ліцеїстів військових ліцеїв, в чотири етапи (з жовтня по березень), для учнів професійно-технічних   навчальних  закладів,  студентів  і курсантів вищих  навчальних закладів I-IV рівня акредитації усіх форм власності – в три етапи (з листопада по березень).
Оскільки, у 2014-му році згідно з Указом Президента України від 11-го квітня 2012-го року № 257 у нашій державі відзначатиметься 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, завдання творчих робіт можуть передбачати теми, пов’язані, зокрема з життям і творчістю Великого Кобзаря, історичною спадщиною українського народу, його  культурою, мораллю, духовними цінностями тощо.
Роботи можуть виконуватися українською мовою як державною, а також регіональними мовами або мовами меншин, представленими в Україні, відповідно до Закону України від 3-го липня 2012-го року «Про засади державної мовної політики».
Додамо, журі повинні оцінювати творчі роботи учасників  відповідно до їхньої специфіки, складності, обсягу з урахуванням творчих здібностей володіння художнім словом, мовно-літературної підготовленості, спираючись на оцінювання навчальних досягнень учнів, узвичаєних у шкільній програмі.
Переможці конкурсу за результатами кожного його етапу, крім фінального, визначаються в кількості 30% від загальної кількості учасників відповідного етапу змагань.
Конкурс проводиться як щорічний загальнонаціональний та міжнародний захід, спрямований на підвищення рівня знань з української мови і літератури, регіональних мов або мов меншин, представлених в Україні, забезпечення їх всебічного розвитку відповідно до Закону України від 3-го липня 2012-го року «Про засади державної мовної політики». Цей захід проходить у рамках  державної підготовки до відзначення у 2014-му році 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Інтелектуальні змагання відбуваються згідно з Положенням,  затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1-го червня 2011-го року № 571.

Документи:

Про підсумки II (обласного) етапу V Міжнародного мовно - літературного конкурсу  імені Тараса Шевченка серед студентів і курсантів
Про підсумки ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Про підсумки другого етапу IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Про підсумки проведення ІІІ (обласного) етапу ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка у 2013-2014 навчальному році (список переможців)
Про проведення IV Міжнародного мовно–літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка у 2013/2014 навчальному році
Про проведення ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді тімені Тараса Шевченка
Список переможців ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів
Про проведення обласного етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка для студентів і курсантів

Завдання


ПЕДАГОГІЧНІ 
Всеукраїнському конкурсі «Вчитель-новатор»

На виконання програми «Партнерство в навчанні» компанія «Майкрософт Україна» за сприяння Міністерства освіти і науки України проводить щорічний конкурс «Вчитель-новатор», мета якого — опанування освітянами сучасних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій, підтримка роботи педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів навчання.
Учасниками конкурсу є педагогічні працівники закладів освіти будь якої форми власності та студенти педагогічних навчальних закладів, науковці.
Для участі необхідно до 15 лютого 2015 року:

Організатори конкурсу спільно з партнером конкурсу відзначать 10 переможців конкурсу, які отримають цінні призи. Також буде відзначено 100 лауреатів конкурсу. Всі учасники, роботи яких були допущені до розгляду журі, отримають електронний сертифікат учасника конкурсу.
Детальніше ознайомитись із Положенням про конкурс, умовами, зразками конкурсних робіт та отримати відповіді на запитання можна у тематичній дискусії на сайті освітньої мережі Microsoft «Партнерство в навчанні».
За довідками звертайтесь:  innovation4education@outlook.com.


Немає коментарів:

Дописати коментар